SAR

SARDINIE – nově

CYKLOVÝLETY A KOUPÁNÍ V MOŘI

  • večeře
  • hotel u moře
  • kajuty
  • trajekt
  • cagliari
SAR

Na Sardinii jsou stále ještě klidná místa nezasažená masovou turistikou, kde je možné zažít pocit pohody a odpočinku. Ostrov nabízí dlouhé písčité pláže u čistého azurového moře a také teplé počasí. Najdeme si dostatek času, abychom pláže využili jak k příjemnému odpočinku, tak hlavně ke koupání. Na stráních hor ve vnitrozemí rostou i korkové duby střídající se s rozmanitou subtropickou vegetací, vše podbarvuje vůně macchie. V krajině spatříme i záhadné kamenné nurágy, údajně stavby původních obyvatel ostrova. Za ochutnání určitě stojí i vynikající sardinská vína, která dozrávají v místním teplém klimatu.

SAR
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

2x ve 4lůžkových kajutách na lodi (2lůžková kajuta za příplatek 1600 Kč/osoba/2 plavby).
7x v hotelu přímo u pláže v komfortních 2 a 3lůžkových apartmánech se sociálním zařízením a kuchyňkou.
Povinný příplatek za obsazení apartmánu jednou osobou 5900 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

7x česká večeře, 3 chody. Ostatní stravování vlastní s možností vaření v hotelových apartmánech. V blízkosti hotelu supermarket.
 

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola. Trajekt s kajutami na Sardinii a zpět.
 

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Výlet autobusem do Cagliari. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
06.09. - 17.09. 2023 12 SAR123 33 500 Kč Obsazeno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – večerní odjezd z Ostravy (cca v 18:00), průjezd nástupními místy ČR ve večerních a nočních hodinách.

2. den – cesta do Itálie. Noční plavba z Itálie na Sardinii. Nocleh v kajutách na lodi.

3. den – připlutí na Sardinii do přístavu u Olbie. Cesta autobusem napříč ostrovem. Návštěva historického města Cagliari.  Dojezd autobusem do místa pobytu. Ubytování. Večeře.

4. – 9. den – hvězdicové výlety na kolech s podporou autobusu v jihovýchodní části ostrova Sardinie. Navštívíme pláže ukryté v zátokách výběžku Capo Ferrato. Projedeme zajímavá městečka Muravera i Villaputzu a spatříme místa na pobřeží, kde často hnízdí plameňáci. Ke koupání a odpočinku nás budou lákat nádherné pláže lemující výběžek Capo Carbonara u Villasimiusu. Vypravíme se také do vnitrozemí ostrova, do přírodního parku Sette Fratelli a na náhorní planinu v oblasti Gerrei s háji korkových dubů i se zapomenutými vesničkami ukrytými v horách. Svezeme se i silnicí vedoucí skalnatým údolím řeky Cannas. Ubytování na jednom místě v hotelových apartmánech u moře. Večeře.

10. den – ráno odjezd z místa ubytování. Výlet na kole v národním parku Orosei. Večer dojezd autobusem do přístavu u Olbie. Trajekt ze Sardinie do Itálie. Nocleh v kajutách.

11. den – připlutí do Itálie. Cesta Itálií, Rakouskem a Německem. Pozdě večer příjezd do ČR.

12. den – noční cesta přes ČR. V ranních hodinách dojezd do Ostravy.

Charakteristika výletů

Na Sardinii jsou připraveny výlety určené nejširší cykloturistické veřejnosti. Některé začínají ve vyšších polohách a z větší části směřují dolů k moři. Při výletech podél pobřeží je nutno počítat s úseky se zvlněným kopcovitým profilem. Trasy vedou po vedlejších silnicích s menším provozem a většinou s asfaltovým povrchem. Obvykle teplé středomořské klima často návštěvníkům nabízí letní počasí s dostatkem sluníčka, které je možno si užít na písečné pláži přímo u apartmánů.


Cyklozájezd Itálie – Sardinie. Dovolená na kole Itálie – Sardinie. Výlety na kole po Sardinii. Cyklozájezd na Sardinii s ubytováním v hotelu u moře s večeřemi. Pohodlná cesta lodí s ubytováním v kajutách. Připravený cykloturistický program na Sardinii. Cyklotrasy zvlněnou krajinou. Návštěva zajímavých městeček Muravera a Villaputzu. Návštěva míst na pobřeží, kde často hnízdí plameňáci. Zájezd s výlety na kole krásnou přírodou. Pohodový poznávací cyklozájezd do Itálie pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí