ROZ

SLOVINSKO ROGLA LYŽE skipas v ceně

OBLÍBENÝ SKIAREÁL ESTER LEDECKÉ

  • **** hotel u sjezdovek
  • polopenze
  • termální lázně
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
ROG

NOVINKA

Slovinsko nabízí mnoho zajímavých lyžařských areálů. Jedním z nich je určitě Rogla – vrchol v pohoří Pohorje, které se táhne na severu Slovinska od Mariboru směrem na Lublaň. Rogla dosahuje výšky 1517 metrů a kromě dalekých rozhledů je zde i krásný lyžařský areál, který nabízí příjemné lyžování. Těsně pod vrcholem stojí obklopen sjezdovkami a běžkařskými stopami ****hotel, ve kterém budeme ubytováni. Lyžařské středisko Rogla si oblíbila také olympijská vítězka na lyžích a snowboardu, Ester Ledecká, která zde vyhrála několik závodů světového poháru na snowboardu.

ROZ
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

4x v **** hotelu s výhodnou polohou přímo u sjezdovek v centru lyžařského areálu ve 2 a 3lůžko- vých pokojích se sociálním zařízením.
V ceně 4denní skipas, 1x vstup do wellness centra. 1x vstup do termálních lázní Zreče.  
V hotelu krytý bazén.


Příplatek 2000 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.
 

Stravování

4x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.
 

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výlet do termálních lázní Zreče.
 

A další

Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.
 

Termín Počet dnů Kód Cena
04.02. - 08.02. 2024 5 ROZ124 16 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd v ranních hodinách z Ostravy (cca v 7:30). Průjezd nástupními místy. Přes den cesta Rakouskem do Slovinska. Večer dojezd autobusem na ubytování. Večeře.

 

2. – 4. den – lyžování v lyžařském areálu Rogla. Ubytování v hotelu vedle sjezdovek. Jeden den po lyžování navštívíme bazény termálních lázní Zreče ležících pod Roglou. Polopenze.

 

5. den – snídaně. Lyžování na Rogle do odpoledních hodin. Odpoledne odjezd do ČR. Příjezd do ČR ve večerních hodinách, Ostrava okolo půlnoci.

 

Běžky: pokud budou příznivé sněhové podmínky, které často v tomto termínu bývají, tak se zájemci budou moci věnovat i výletům na běžkách. 

Charakteristika výletů

Zájezd je určen pro zájemce o sjezdové lyžování s možným doplněním o výlety na běžkách.
 

Sjezdové lyžování:

Rogla nabízí sjezdovky všech kategorií (modré, červené i černé) o celkové délce 13,5 km v nadmořské výšce okolo 1500 m n.m. Cena zájezdu zahrnuje 4denní skipas v areálu Rogla. Velkou výhodou je poloha hotelu hned vedle sjezdovek.
 

Pohodové výlety na běžkách:

V sousedství hotelu jsou protahovány okruhy stop pro běžky.
 


Zimní dovolená ve Slovinsku. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Slovinské středisko Rogla. Lyžařský zájezd do Slovinska s ubytováním v hotelu s polopenzí. Hotel u sjezdovky. Lyžování na běžkách po upravených stopách. Pohodový lyžařský zájezd do Slovinska pro všechny generace.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí