NEZ

NEZIDERSKÉ JEZERO – novinka
s programem pro děti

RAKOUSKO A MAĎARSKO

  • polopenze
  • hotel
  • přívoz lodí
  • bazén
  • wellness zóna
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
NEZ

NOVĚ

Jezero na pomezí Rakouska a Maďarska nabízí rozsáhlou síť rovinatých cyklostezek. Pojedeme okolo rákosu, který jezero obklopuje, přes malebné vesničky, kde na komínech hnízdí čápi, přes vinohrady, kde se rodí vyhlášené odrůdy vinné révy. Odpočinout si budeme moci v termálním koupališti. Přes jezero se také svezeme přívozem a budeme se kochat pohledem na jeho rozlehlou hladinu. Neziderské jezero nabízí cykloturistům příjemné a pohodové výlety na kole.

NEZ
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v Maďarsku v *** hotelu ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
V ceně pobytu neomezený vstup do vnitřního hotelového bazénu a wellness zóny.
Další wellness služby (sauny, masáže) za poplatek.
Příplatek 1800 Kč/osoba/5 nocí za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Pro děti připraveny i kratší varianty výletů do 40 km. Přívoz lodí přes jezero. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
13.07. - 18.07. 2024 6 NEZ124 16 900 Kč Posl. 2 místa
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – Brno
23.07. - 28.07. 2024 6 NEZ224 16 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Plzně v ranních hodinách cca v 7:00 (NEZ124) nebo z Ostravy cca v 8:00 (NEZ224). Průjezd nástupními místy. Odpoledne příjezd na ubytování v Maďarsku nedaleko Šoproně. Procházka v okolí hotelu, relaxace v hotelovém bazénu, seznamovací program pro děti. Večeře.

2. – 5. den – výlety na kole s podporou autobusu v rakouské i maďarské oblasti Neziderského jezera. Pojedeme rakouskými cyklostezkami okolo jezera, přes malebné obce Podersdorf, Neusiedl, Purbach či Mörbisch. Využijeme i lodní přívoz přes jezero abychom poznali i západní břeh Neziderského jezera. V Maďarsku spatříme „uherské Versailles“ zámek Fertöd a u obce Fertörákos obří lomy na vápenec, připomínající velké skalní chrámy. Termální koupaliště Hegykő nám nabídne možnost odpočinku v příjemně teplé vodě. Nevynecháme „maďarský Krumlov“ – nejromantičtější maďarské město Šoproň se zachovalým historickým jádrem. Ke koupání nás budou lákat koupaliště u Neziderského jezera i bazén přímo v hotelu. Polopenze.

6. den – po snídani odjezd z Maďarska. Návštěva rakouského města Eisenstadt s barokním zámkem Esterházy. Příjezd do ČR v odpoledních hodinách a následná cesta do Plzně nebo Ostravy.

PROGRAM PRO DĚTI:

Zájezd je vhodný pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Pokud se zájezdu zúčastní více než 8 dětí, bude pro ně připraven po výletech na kolech doprovodný program. Náplň programu je určena pro děti ve věku 5–12 let zvyklé pohybovat se v kolektivu jiných dětí, spolupracující s animačními pracovníky a ochotné podřídit se kolektivním hrám. Program bude sestaven z různých soutěží, her i výtvarných činností. Pro děti budou připraveny drobné odměny.

Charakteristika výletů

Trasy výletů na kole vedou převážně rovinatou krajinou po husté síti cyklostezek s asfaltovým povrchem v Rakousku a Maďarsku. Zájezd je určeny především pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí bývá obvykle teplejší než u nás.


Dovolená na kole Rakousko – Neziderské jezero. Výlety na kole v okolí Neziderského jezera na pomezí Rakouska a Maďarska. Cyklozájezd u Neziderského jezera s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program v Rakousku i Maďarsku v okolí jezera Neusiedler See. Pohodové výlety na kolech po rakouských cyklostezkách. Národním parkem Rakouska přes vinohrady i přívozem po jezeře. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Rakouska pro všechny generace cykloturistů.

 Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí