JUZ

JULSKÉ ALPY LYŽE

ADVENTNÍ LYŽOVÁNÍ VE SLOVINSKU, ITÁLII A RAKOUSKU

  • **** hotel u sjezdovek
  • polopenze
  • bazén
  • adventní Lublaň
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
JUZ

Pojeďte si odpočinout a oddychnout od předvánočního shonu do příjemného, klidného prostředí Julských Alp. Vánoční atmosféru v Kranjské Goře budou vytvářet adventní trhy se stánky plnými voňavých nápojů i místních laskomin. Nad tím vším se budou tyčit zasněžené vrcholky Julských Alp. Zájezd je určen především pro sjezdové lyžaře, ale pokud napadne dostatek přírodního sněhu, tak se budeme moci svézt i v upravených běžkařských stopách. K relaxaci po lyžování využijeme krytý bazén a vířivky bazénového komplexu.

JUZ
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v **** hotelu s výhodnou polohou přímo u sjezdovek ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Každodenní vstupné do bazénového komplexu.

Další wellness služby za poplatek.

Příplatek 4900 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.
 

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.
 

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výjezdy do lyžařských středisek autobusem přítomným po celou dobu zájezdu. Výlet do Lublaně.
 

A další

Vedoucí zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.
 

Termín Počet dnů Kód Cena
15.12. - 20.12. 2023 6 JUZ123 16 500 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Nástupní místa u dálnice na 2.trase: Plzeň – Praha – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – ranní odjezd z Ostravy (cca v 7:00) nebo z Plzně (cca v 6:00). Průjezd nástupními místy. K večeru příjezd do hotelu v Kranjské Goře v Julských Alpách. Večeře.

2. – 5. den – sjezdové lyžování v lyžařském středisku na úbočí hory Vitranc u Kranjské Gory. Díky vlastnímu autobusu se vypravíme i do sousedního italského lyžařského střediska u Tarvisia a také do rakouských středisek Nassfeld a Gerlitzen. Lyžařská střediska mají umělé zasněžování. Jedno odpoledne se vypravíme autobusem do Lublaně a navštívíme místní adventní trhy, kde na nás dýchne ta pravá předvánoční atmosféra. V historickém městě spatříme mimo jiné i zajímavé stavby, které navrhl známý architekt Jože Plečnik, například Trojmostí a Plečnikovu tržnici. Polopenze.

6. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

 

Běžky: pokud budou příznivé sněhové podmínky, které často v tomto termínu bývají, tak se zájemci budou moci věnovat i výletům na běžkách. 

Charakteristika výletů

Zájezd je určen pro zájemce o sjezdové lyžování s možným doplněním o výlety na běžkách.

Sjezdové lyžování:
Oblast nabízí areály, kde je výběr uměle zasněžovaných sjezdovek všech kategorií – od lehkých až po náročné. Celodenní skipas pro středisko Kranjská Gora cca 44 € (senioři cca 39 €), pro středisko Tarvisio cca 45 € (senioři cca 40 €), pro středisko Nassfeld cca 62 € (senioři cca 56 €), pro středisko Gerlitzen cca 60 € (senioři cca 54 €) . Při hromadném nákupu skipasů (zorganizuje vedoucí zájezdu na místě) je možné počítat s nižší cenou.

Pohodové výlety na běžkách:
V případě příznivých sněhových podmínek vedou upravované trasy údolími Julských Alp. Lze volit libovolnou délku i náročnost výletů podle jednotlivých okruhů.

 


Zimní dovolená ve Slovinsku. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Střediska Tarvisio a Kranjská Gora. Lyžařský zájezd do Slovinska s ubytováním v hotelu s polopenzí. Lyžování na běžkách po upravených stopách. Rakouské lyžařské středisko Nassfeld. Adventní Lublaň. Pohodový lyžařský zájezd do Slovinska pro všechny generace.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí