IZB

ITÁLIE DOLOMITY LYŽE

SELLA RONDA, PASSO SAN PELLEGRINO, LATEMAR, OBEREGGEN

  • *** hotel
  • polopenze
  • wellness
  • autobus po celou dobu zájezdu
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
IZB

Italská část Alp zvaná Dolomity patří bezesporu k nejkrásnějším z celé alpské oblasti. Kolmé skalní věže rámují rozsáhlé lyžařské areály s dokonalým technickým vybavením i báječným zázemím v podobě útulných horských chat, kde se může návštěvník občerstvit a posilnit před dalším lyžováním na perfektně upravených sjezdovkách. Co odlišuje tuto oblast od ostatních, je nejen jedinečná kulisa Dolomitů, ale i fakt, že je zde v zimě mnohem více krásných slunečných dnů než v jiných oblastech. Po celou dobu zájezdu máme k dispozici náš autobus, který nás téměř každý den ráno odváží k nástupním stanicím lanovek do jednotlivých areálů, aniž bychom se museli vázat na veřejné skibusy.

IZB
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v *** hotelu ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Na hotelu k dispozici zdarma menší wellness se saunou.

Příplatek 2500 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.
 

Stravování

6x polopenze v hotelové restauraci. Snídaně švédské stoly, večeře servírované, 3 chody.
 

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výjezdy do lyžařských středisek autobusem přítomným po celou dobu zájezdu.
 

A další

Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
11.02. - 17.02. 2024 7 IZB124 17 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v nočních hodinách (cca ve 2:00), průjezd nástupními místy. V brzkých ranních hodinách Brno, v ranních hodinách Praha a Plzeň. Večer příjezd do Val di Fiemme, ubytování. Večeře.

2. – 6. den – lyžování v lyžařských střediscích v údolích Val di Fiemme a Val di Fassa. Díky vlastnímu autobusu, který nás bude vozit k nástupním lanovkám, budeme střídat několik lyžařských areálů v dostupné vzdálenosti od ubytování. Budeme tedy střídavě lyžovat v oblasti Sella Ronda zahrnující Val Gardenu a Belvedere, v oblasti Latemar plynule propojené s oblastí Obereggen. Zajedeme rovněž do známého areálu v sedle Passo San Pellegrino. Polopenze.

7. den – snídaně. Odjezd do ČR. Příjezd do Plzně ve večerních hodinách, Ostrava okolo půlnoci.

 

Běžky: pokud budou příznivé sněhové podmínky, které často v tomto termínu bývají, tak se zájemci budou moci věnovat i výletům na běžkách. 

Charakteristika výletů

Zájezd je určen pro zájemce o sjezdové lyžování s možným doplněním výletů na běžkách.

Sjezdové lyžování:
Oblast nabízí bohatý výběr sjezdovek všech kategorií od lehkých až po náročné. Lze si pořídit pětidenní skipas Dolomity Superski platící ve všech navštívených střediscích za cca 334 € (senioři nad 65 let cca 300 €) nebo si kupovat jednodenní skipasy do jednotlivých středisek za cca 63 € (senioři cca 56 €). Při hromadném nákupu skipasů (zorganizuje vedoucí zájezdu na místě) je možné počítat s nižší cenou.

Pohodové výlety na běžkách:
V některé dny lze uskutečnit (doplňkově ke sjezdovému lyžování) výlety po upravených stopách v údolí Val di Fassa (zdarma) nebo v sedle Passo Pellegrino (placené – cca 10 €/den/osoba).
 


Lyžování Dolomity. Zimní dovolená v Itálii. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Střediska Val di Fiemme, Sella Ronda, areál v sedle Passo San Pellegrino. Lyžařský zájezd do Itálie s ubytováním v hotelu s polopenzí. Lyžování na běžkách po upravených stopách trasy závodu Marcialonga. Pohodový lyžařský zájezd do Itálie pro všechny generace.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí