ELBA

CYKLOVÝLETY S KOUPÁNÍM V MOŘI

  • polopenze
  • hotel u moře
  • bazén
  • trajekt
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
  • CESTOU TRANZITNÍ HOTELY
ELB

Největší z toskánských ostrovů nabízí krásnou přírodu s desítkami rozmanitých písečných pláží – často bílých. Krajina Elby si vás získá svou rozmanitostí, mírným středomořským podnebím i čistým azurovým mořem. Ostrov Elba v minulosti proslul především nuceným pobytem Napoleona Bonaparta, ale nyní si právem vysloužil označení „prázdninový ráj“, kde se příjemně jezdí na kole i báječně koupe v moři.

ELB
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

2x v tranzitním hotelu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením v severní Itálii (cestou na Elbu a zpět).
Povinný příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1200 Kč/osoba/2 noci.
7x v *** hotelu s výhodnou polohou u moře ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
V ceně pobytu neomezený vstup do venkovního hotelového bazénu a plážový servis (lehátka a slunečník na soukromé hotelové pláži).
Povinný příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 9900 Kč/osoba/7 nocí.

Stravování

2x snídaně v hotelu formou švédských stolů (cestou na Elbu a zpět).
7x polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 4 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola. Trajekt na Elbu a zpět.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–55 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
20.09. - 30.09. 2024 11 ELB124 34 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v nočních hodinách cca v 2:30, průjezd nástupními místy. V brzkých ranních hodinách Brno, v ranních hodinách Praha, dopoledne Plzeň. Cesta do Itálie. Večer dojezd na ubytování v hotelu v severní Itálii.

2. den – snídaně. Cesta Itálií. Odpoledne trajekt na ostrov Elba. Ubytování v hotelu u moře. Večeře.

3. – 8. den – hvězdicové výlety na kolech s podporou autobusu po ostrově Elba. Navštívíme malebné přístavy Marciana Marina, Porto Azzurro a ve vnitrozemí pohádkové horské vesničky Poggio či Marciana. Zajímavé výhledy na Středomoří se nám budou otevírat při výletu vedoucím přes Capoliveri na poloostrov Calamita. Pojedeme po silničkách kopírujících azurové moře a ke koupání si budeme moci vybrat některou z mnoha pláží vklíněných mezi strmé pobřežní skály. Panoramatický výhled na celý ostrov se nám otevře z nejvyššího vrcholu Monte Capanne (1018 m n.m.), kam lze vyjet lanovkou. Zavítáme do malého hlavního města Elby – Portoferraia, kde nás budou lákat k procházkám historickým centrem úzké uličky a k posezení místní hospůdky. Polopenze.

9. den – snídaně. Dopolední návštěva hlavního města Elby – Portoferraia. Odpoledne trajekt do Itálie. Večer dojezd na ubytování v severní Itálii.

10. den – snídaně. Cesta z Itálie do ČR. Příjezd do Plzně ve večerních hodinách.

11. den – příjezd do Ostravy v časných ranních hodinách.

Charakteristika výletů

Na hornatém ostrově s příjemným středomořským klimatem jsou připraveny výlety, které uspokojí každého cykloturistu. A pro ty ostatní, je alternativou možnost některý výlet vynechat a nahradit jej pobytem u moře. Povrch je většinou asfaltový, ale pokud chceme absolvovat všechny výlety, nevyhneme se i úsekům bez asfaltu.


Cyklozájezd Itálie – Elba. Dovolená na kole Itálie – ostrov Elba. Příjemné výlety na kole na ostrově Elba. Cyklozájezd na ostrov Elba s ubytováním v hotelu u pobřeží moře  s polopenzí. Připravený cykloturistický program po ostrově Elba. Po výletech na kole koupání v azurově čistém moři a odpočinek na bílých plážích. Během cyklovýletů návštěva přístavů Marciana Marina, Porto Azzurro, Cavo, hlavního města Elby Portoferraio, horských vesniček Poggio, Marciana a Napoleonovy rezidence na Elbě. Pohodový poznávací cyklozájezd do Itálie pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí