PALMOVÁ RIVIÉRA

GRAN SASSO A KOUPÁNÍ V MOŘI

  • polopenze
  • hotel (depandance) u moře
  • TAM BEZ CELONOČNÍHO PŘEJEZDU
  • CESTOU TRANZITNÍ HOTEL
PAL

Nově

Pozoruhodná italská provincie Abruzzo leží v krajině, která má snad vše, co si může cykloturista přát. Desítky kilometrů cyklostezek podél písečných pláží Jaderského moře lemovaných palmami a na dohled impozantní pohoří Apenin s nejvyšší skalní skupinou Gran Sasso, nazývanou Malé Dolomity, obklopenou hlubokými lesy národních parků. Výlety na kolech po opuštěných silničkách přes zapadlé vesnice mezi pastvinami vzápětí vystřídá koupání v moři a relaxace na pláži. K tomu výborná italská vína. Co si cykloturista ze střední Evropy může přát více?

PAL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

1x v tranzitním hotelu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením (cestou na Palmovou riviéru).
7x ve vedlejší hotelové budově (depandance) s výhodnou polohou blízko moře ve 2lůžkových pokojích se sociálním
zařízením.

Na pláži zdarma lehátka a slunečník/pokoj.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3200 Kč /osoba /8 nocí.

Stravování

1x snídaně v hotelu (cestou na Palmovou riviéru).
7x italská polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25– 60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
19.06. - 28.06. 2020 10 PAL120 21 500 Kč Nelze
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 5:00), průjezd nástupními místy. Cesta do Itálie. Večer dojezd na ubytování v hotelu v severní Itálii.

2. den - snídaně. Cesta Itálií, odpoledne dojezd do místa pobytu na Palmové riviéře. Ubytování. Večeře.

3. – 8. den – výlety na kolech s podporou autobusu po cyklostezkách podél pobřeží Jadranu do přímořských letovisek Martinsicuro, Alba Adriatica, Tortoreto Lido, Giulianova se budou kombinovat s výlety v národních parcích Gran Sasso a Monti della Laga. Poznáme unikátní náhorní planinu Campo Imperatore proslulou nedobrovolným pobytem italského diktátora Benita Mussoliniho. Na kolech budeme jezdit po zapadlých, málo frekventovaných silničkách mezi malebnými vesničkami a městečky Castel del Monte, Rocca Santa Maria a mnoha dalšími. V rámci výletů bude čas k zevrubné prohlídce městeček Civitella del Tronto a Campli, dvou architektonických perel kraje Abruzzo. Zatímco první se chlubí největší bývalou vojenskou pevností v Itálii, ve druhém městečku můžeme obdivovat skvostnou architekturu kostelů postavených již ve středověku. Polopenze.

9. den - snídaně. Poslední pobyt u moře na plážích Palmové riviéry. Odpoledne odjezd do ČR. 

10. den – v ranních hodinách příjezd do ČR. Dopoledne dojezd do Ostravy.

Charakteristika výletů

Trasy výletů vedou podhůřím národních parků Gran Sasso a Monti della Laga po venkovských silničkách s asfaltovým povrchem jen s jedním několikakilometrovým úsekem bez asfaltu a jsou doplněny trasou po cyklostezce lemované palmami a vedoucí podél pobřeží Jaderského moře. Zatímco klima v nižších polohách a u moře má výrazně středomořský charakter, ve vyšších polohách můžeme očekávat chladnější teploty.


Cyklozájezd Itálie – Palmová riviéra. Dovolená na kole Itálie – Palmová riviéra. Výlety na kole po Palmové riviéře a v pohoří Gran Sasso. Cyklozájezd na Palmovou riviéru s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program na Palmové riviéře. Cyklotrasy podhůří Gran Sasso a Monti della Lago. Návštěva  zajímavých míst: Abruzzo, Civitella del Tronto, Campli, Castel del Monte, Rocca Santa Maria. Projížďka cyklostezkou po Palmové riviéře. Zájezd s výlety na kole do Itálie na Palmovou riviéru. Pohodový poznávací cyklozájezd do Itálie pro všechny generace cykloturistů.

 Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí