Mapa - pro zvětšení klikněte

JULSKÉ ALPY LYŽE

SLOVINSKO - ADVENTNÍ SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

  • hotel
  • polopenze
  • wellness
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
Lyžování Slovinsko Julské Alpy

Novinka

Pojeďte si odpočinout a oddychnout od předvánočního shonu do příjemného, klidného prostředí Julských Alp. Vánoční atmosféru v Kranjské Goře budou vytvářet adventní trhy se stánky plnými voňavých nápojů i místních laskomin. Nad tím vším se budou tyčit zasněžené vrcholky Julských Alp. Lyžovat budeme na místních sjezdovkách, jejichž jedna část leží přímo u hotelu. Zájezd je určen především pro sjezdové lyžaře, ale pokud napadne dostatek přírodního sněhu, tak se budeme moci svézt i v upravených běžkařských stopách. K relaxaci po lyžování využijeme krytý bazén a vířivky bazénového komplexu.

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v **** hotelu s výhodnou polohou přímo u sjezdovek ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Každodenní vstupné do bazénového komplexu s wellness.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2600 Kč/osoba/pobyt.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výjezd do sousedního lyžařského střediska autobusem přítomným po celou dobu zájezdu. Výlet do Lublaně.

A další

Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín 2018 Počet dnů Kód Cena
14.12. - 19.12. 6 JUZ118 11900 Kč přihlásit se již nelze
Nástupní místa na trase u dálnice: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 15 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – ranní odjezd z ČR. Průjezd nástupními místy. K večeru příjezd do hotelu v Kranjské Goře v Julských Alpách.Večeře.
2. – 5. densjezdové lyžování v lyžařském středisku na úbočí hory Vitranc u Kranjské Gory. Díky vlastnímu autobusu se vypravíme i do sousedního italského lyžařského střediska u Tarvisia. Obě lyžařská střediska mají umělé zasněžování. Jedno odpoledne se vypravíme autobusem do Lublaně a navštívíme místní adventní trhy, kde na nás dýchne ta pravá předvánoční atmosféra. V historickém městě spatříme mimo jiné i zajímavé stavby, které navrhl známý architekt Jože Plečnik, například Trojmostí, Plečnikovu tržnici i dům nazvaný Žehlička. Polopenze.
6. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

Běžky: pokud budou příznivé sněhové podmínky, které často v tomto termínu jsou, tak se zájemci budou moci věnovat i výletům na běžkách. Trasy vedou údolími Julských Alp s nádhernými výhledy na okolní vrcholky. Na běžkách lze dojet i ke skokanským můstkům v Planici a zavítat do Itálie u obce Rateče. Jeden výlet na běžkách bychom uskutečnili v italském údolí Val Saisera, které také nabízí nádherné běžkařské trasy.

Charakteristika výletů

Sjezdové lyžování: Oblast nabízí areály, kde je výběr uměle zasněžovaných sjezdovek všech kategorií - od lehkých až po náročné. Celodenní skipas pro středisko Kranjská Gora cca 33 €, pro středisko Tarvisio cca 25 €.
Výlety na běžkách: V případě příznivých sněhových podmínek vedou upravované trasy údolími Julských Alp. Lze volit libovolnou délku i náročnost výletů podle jednotlivých okruhů. Celodenní vstup na běžkařské stopy Val Saisera (Itálie) cca 6 €.


  • Lyžování Slovinsko Julské Alpy

Zimní dovolená ve Slovinsku. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Střediska Tarvisio a Kranjská Gora. Lyžařský zájezd do Slovinska s ubytováním v hotelu s polopenzí. Lyžování na běžkách po upravených stopách italským údolím Val Saisera. Adventní Lublaň. Pohodový lyžařský zájezd do Slovinska pro všechny generace.