O zájezdech CK EUROCYKL Herdegen

Cyklozájezdy s tradicí, s pohodovými výlety na kole, s ubytováním v hotelech, penzionech... a s polopenzí

Cestovní kancelář EUROCYKL Herdegen s.r.o. pořádá poznávací CYKLOZÁJEZDY již od roku 1995. S pořádáním cyklozájezdů máme již dlouholetou zkušenost. Cestovní kancelář Eurocykl patří mezi tradiční cestovní kanceláře.

Bohatá nabídka destinací cyklozájezdů

Cestovní kancelář Eurocykl Herdegen se specializuje na cykloturistické zájezdy. S cestovní kanceláří Eurocykl se můžete vydat na dovolenou s výlety na kolech v Česku, po Evropě i ve světě. Pořádáme cyklozájezdy do mnoha zemí: do Černé Hory, Francie, Holandska, Chorvatska, Itálie, Litvy, Maďarska, Německa, Norska, Polska, Rakouska, Řecka, Slovenska, Slovinska, Švýcarska, Španělska, Velké Británie, Kanady... Oblíbené jsou i cyklozájezdy na ostrovy ve středomoří: Korsika, Elba, Sardinie, Korčula, Korfu. Každoročně se snažíme připravit nové zájezdy do dalších zajímavých destinací.

Lyže i poznávací zájezdy

V nabídce se čas od času objevují i zájezdy na lyže, na běžky i sjezdovky, do Norska, Itálie, Rakouska a Slovinska. Při lyžařských zájezdech vybíráme kvalitní střediska a při zájezdech na běžky připavujeme pohodové výlety na běžkách s podporou autobusu. Organizujeme i poznávací zájezdy například na Nový Zéland, kde navštívíme to nejzajímavější z obou ostrovů.

Komfortní ubytování a místní polopenze

Při všech zájezdech Vám nabízíme kvalitní ubytování v hotelu, v penzionu, v bungalovu apod. – zkrátka vždy se jedná o pohodlné ubytování se spaním v postelích. Na většině zájezdů je stravování zajištěno formou místní polopenze přímo na hotelu, penzionu nebo v místních restauracích.

Cyklozájezdy pro všechny generace cykloturistů

Výlety na kole jsou připraveny tak, aby je zvládl každý cykloturista, který rád a pravidelně jezdí na výlety na kole, často celodenní. Zájezdy chápeme jako zájezdy pro všechny generace cykloturistů. Všechny cykloturistické výlety na našich zájezdech vždy předem pečlivě připravujeme a dbáme na zpětnou odezvu od Vás zákazníků. Hlavní náplní našich poznávacích cyklozájezdů jsou výlety na kole, zkrátka cykloturistka. Během výletů je čas na kochání, focení, návštěvu zajímavostí, posezení v hospůdce, koupání...

Čas na odpočinek a relaxaci

Po výletech na kolech u našich cyklozájezdů počítáme s časem na odpočinek a relaxaci. Zaleží na zvolené destinaci, a tak lze například odpočívat na pláži u moře, v termálních lázních, v aquparku, u hotelového bazénu, v sauně... Někdo dá přednost návštěvě místní zajímavosti nebo posezení v hospůdce a ochutnání vína nebo piva... Záleží na každém a na místních možnostech. Řada našich zájezdů vede do oblastí, kdy cykloturistiku můžete spojit i s ochutnávkou vína. Po výletech na kolech můžete ochutnat místní vína v některých destinacích, jako je Burgundsko, Toskánsko, Provence, Mosela, Tokaj, Slovinsku a v dalších vinařských oblastech, které při našich cyklozájezdech navštěvujeme.

Bez celonočních přejezdů

Každým rokem přibývá cyklozájezdů bez celonočních přejezdů i do vzdálenějších destinaci, kdy cestu přerušujeme noclehem v tranzitním hotelu. Do některých destinací lze volit i leteckou variantu – například u cyklozájezdu do Norska.

Program pro děti

Oblíbené jsou i cyklozájezdy s programem pro děti, který pro ně organizuje animátor po výletech na kole, nejčastěji po večeří. Během doby, kdy se dětem věnuje animátor mohou rodiče využít volný čas pro sebe.

Aktuální nabídku všech zájezdů cestovní kanceláře Eurocykl Herdegen naleznete na www.eurocykl.cz.

Pracovníci cestovní kanceláře Eurocykl Herdegen se těší na setkání s Vámi na zájezdech!

Přejeme Vám příjemnou a zajímavou dovolenou s cestovní kanceláří Eurocykl Herdegen, ať už s výlety na kolech při cyklozájezdech, s pěšími výlety při poznávacích zájezdech nebo s výlety na lyžích při lyžařských zájezdech!


Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí